Nový trénink ,,Jak vyrábět webové stránky a vytvořit si z toho byznys“

Zdravím vás, 

udělali jsme pro vás nový trénink, kde vás naučíme ,,Jak vyrábět webové stránky a jak si z toho vytvořit byznys.“

Naučíme vás, jak vyrábět prezentační responzivní webové stránky pro firmy v jakémkoli oboru, jak najít firmy, oslovit je a prodat jim nové webové řešení. Budete vědět, kde firmy hledat a kolik si za své služby nechat zaplatit.

Možná si myslíte, že je to jen pro lidi, kteří umějí programovat a kteří jsou technicky zdatní. Omyl. Velkou výhodou je, že nemusíte umět kódovat, abyste byli schopni vyrobit vysoce funkční webové stránky, které firmám budou získávat nové zákazníky.

V tuto chvíli je na trhu tisíce firem, které mají nefunkční webové stránky, které se špatně zobrazují na mobilu, nezobrazují multimediální obsah a nesbírají kontakty a objednávky.

To vytváří obrovskou příležitost. Pokud se naučíte, jak efektivní vyrábět flexibilní a funkční stránky za minimum času a jak hledat firmy, tak si můžete vytvořit skvělý byznys a z 90% přeskočit velké firmy a agentury, kterým aktuálně platí firmy desítky a stovky tisíc za kolikrát nefunkční webové stránky. 

Dostanete kompletní řešení, byznys model, návod a script na to, jak budete schopni vyrábět profesionální webové stránky pro jakoukoliv firmu a jak si z toho můžete vytvořit byznys. Naučíte se vyrábět přesně takové stránky, které našim klientům prodáváme za 10 000 – 70 000 Kč a zabere nám je vyrobit pouze několik hodin.

Do tréninku se můžete přidat zde >>

Napsat komentář