Kdo jsem?

Dominik KovaříkDominik Kovařík je investor, trader, podnikatel, mentor a windsurfer. Od roku 2008 investuje do akcií, obchoduje s americkými opcemi a akciemi, provozuje několik internetových obchodů, zabývá se marketingem a online byznysem skrz sociální sítě. Poskytuje vzdělání a know how napříč všemi aktivy, které provozuje a předává je dál. Cestuje kolem světa a pomáhá ostatním, jak začít investovat a rozjet si svůj vlastní online byznys z 0! Jeho postupy, zkušenosti a informace, které předává ve svých kurzech, videích a seminářích pomohli již stovkám lidem toužícím po svobodě, finanční nezávislosti a nezávislosti na místě a čase, která je díky internetu, sociálním sítím a těmto unikátním postupům dostupná pro každého. Jeho tréninkovými programy prošlo již více jak 1200 lidí.

Nikdy na světě nebyla lepší doba žít, než je teď!

Představte si, jak by váš život byl odlišný, když by váš mentor byl např. Steve  Jobs, Warren Buffett nebo Bill gates. A váš osobní therapeutista by byl Dalil Láma?

Najít toho správného mentora hraje obrovskou roli v tom, jak se bude dál odvíjet váš úspěch.

Málokdo ví, že i tyto velké ikony a nejbohatší lidé světa měli svého mentora. Warren Buffett měl např. Benjamina Grahema.

Výrustal jsem v podnikatelské rodině, zažil jsem velké úspěchy i neúspěchy a nejvíce jsem se naučil právě z krize roku 2008. Zjistil jsem, že historie se stále opakuje a proto, abychom dokázali odhadnout budoucnost je potřeba znát historii. Na finančních trzích jsem 2x příšel o celý účet, než jsem začal být konzistentně ziskový. Při rozbíhání internetových obchodů jsem se ocitl jeden rok téměř na úplném dně, kdy jsem musel propustit téměř všechny zaměstance včetně mé přítelkyně a kompletně restrukturalizovat všechny procesy, než obchody začali generovat pravidelné zisky.

A zachránila mě jediná věc a to byla investice do vzdělání.

Našel jsem mentory, zúčastnil se několika individuálních konzultací, začal jsem číst knihy od těch nejúspěšnějších podnikatelů a dnes vím, že kdybych se přestal vzdělávat, tak bych přestal vydělávat!

Doba je čím dál rychlejší a internet je přehlcený informacemi o tom, jak začít podnikat a jak být úspěšný.

Většinou ale tyto informace podávají lidé, kteří ani sami nepodnikají.

A to je hlavní rozdíl mezi námi. To, co učím, tak sám praktikuji.

Čtení správných knih, být v okruhu správných lidí a umět se dostat k těm správným informacím je klíčem k úspěchu.

Jak píše Tony Robbins ve své knize Unshakeable: Musíme být na cestu za úspěchem připraveni. Vidíte, že spousta hvězd a slavných lidí, kteří rychle zbohatli, po krátké době zbankrotovali nebo se dostali do finančních problémů. Představte si, že Hollywooodský herec Johnny Depp, který vydělal více jak 650 mil. USD nyní oznámil, že se dostal do finančních problémů. Jeho manager řekl, že utrácí jen za víno 30 000 USD měsíčně. Jak vidíte, tak to že vyděláte neznamená, že budete bohatí. Je potřeba mít správně nastavenou mysl, určené cíle a finanční plán.

Problém u většiny lidí je, že jsou finančně negramotní. Nedokáží správně zacházet se svými financemi, investovat, tvořit cash flow a rezervy. Většina je dnes obětí bank a půjček. Smutné je, že škola, která by nás měla připravit na život, toto téma úplně přeskočila a tak i dnes student z jedné z nejprestižnějších škol na světě Stanford splácí svoji půjčku na studium svou prací až do 50 let. I takto "chytrý člověk" je v zajetí bank a splátek stejně, jako ostatní lidé. Jen v jiných řádech.

Proto jsem se rozhodl vytvořit svoji vlastní Online školu, kde pomáhám začít lidem podnikat na internetu a vytvořit si z toho vysoce profitabilní byznys.

Na tomto webu s vámi sdílim moji cestu podnikáním, investováním a postupy, které sám používám. Tyto informace vám pomohou stejně jako mě a stovkám ostaním být nezavislý na místě, čase a penězích.

Možnosti, které vám ukážu a vy je můžete následovat, vám doslava mohou změnit život!

Podívejte se na příběhy a výsledky našich studentů.

A nezapomeňte se přihlásit na trénink zdarma, kde vám ukáži, jak můžete začít podnikat online i vy.